groepshuizen.nlEen fijne plek. Voor iedereen.

's-Heerenhoek · Nederland

ZE595 – Prachtige12-14 persoons vakantieboerderij in 's-Heerenhoek op Zuid-Beveland

14 personen · 's-Heerenhoek, Zeeland, Nederland · via Heerlijke Huisjes

Foto bij ZE595 – Prachtige12-14 persoons vakantieboerderij in 's-Heerenhoek op Zuid-Beveland in 's-Heerenhoek, via Heerlijke Huisjes
Foto bij deze accommodatie, aangeleverd via Heerlijke Huisjes.

Samen verblijven in 's-Heerenhoek

Voor jullie verblijf in 's-Heerenhoek vind je ZE595 – Prachtige12-14 persoons vakantieboerderij in 's-Heerenhoek op Zuid-Beveland bij Heerlijke Huisjes. Hier bekijk je de belangrijkste kenmerken van deze accommodatie en klik je door voor jullie reisdata en de volledige prijs.

Ruimte voor jullie gezelschap

ZE595 – Prachtige12-14 persoons vakantieboerderij in 's-Heerenhoek op Zuid-Beveland wordt bij Heerlijke Huisjes aangeboden voor 14 personen, 6 slaapkamers en 4 badkamers. Verdeel de slaapkamers vooraf over jullie gezelschap en bekijk bij de aanbieder hoe de bedden zijn opgesteld.

Wat dit verblijf biedt

Een hottub hoort bij de vermelde voorzieningen. Huisdieren zijn toegestaan volgens de huidige gegevens. Bekijk het toegestane aantal en eventuele kosten bij de aanbieder.

Verblijven in 's-Heerenhoek

Dit verblijf ligt in 's-Heerenhoek, Zeeland, Nederland. Gebruik 's-Heerenhoek als uitgangspunt voor jullie reisplanning en bekijk de precieze ligging bij Heerlijke Huisjes. Daar vind je ook de aanvullende informatie over de woning en de omgeving.

Voorzieningen van dit verblijf

  • ✓ Hottub
  • ✓ Huisdieren toegestaan
Beschrijving van Heerlijke Huisjes

In het mooie 's-Heerenhoek kunt u deze prachtige, kindvriendelijke vakantieboerderij huren. Het betreft een geheel gerenoveerde woning uit 1714 welke heel mooi is verbouwd tot een royale woonboerderij met alle comfort, waarbij de authentieke sfeer en stijl behouden zijn gebleven. Het biedt u meer als voldoende ruimte om er met 12 tot 14 personen een heerlijke vakantie te beleven.

Zuid-Beveland leent zich uitermate goed voor het maken van lange, ontspannen wandelingen of heerlijke fietstochten. Er zijn meerdere routes uitgezet en informatie is in het huis aanwezig. De routes leiden u langs de dromerige bloemdijken, verlaten paadjes en beschermde natuurgebieden. De locatie ligt ook heel mooi voor het maken van dagtrips naar bijvoorbeeld Zeeuws-Vlaanderen of Antwerpen.

Voor de kinderen is er in een grote, oude Lindeboom een klimtouw en schommel gehangen, er is een groot speelveld en is er ook een huisweide aanwezig met enkele hobbydieren zoals geiten, kippen en konijnen. Op zolder is er een speelzolder waar verschillend speelgoed zoals een voetbaltafel aanwezig is. De zolder kan afgezet worden met een traphekje zodat ook de allerkleinsten er naar hartenlust kunnen spelen.

U gaat met het huren van deze schitterende 14-persoons woonboerderij in 's-Heerenhoek zeker een hele fijne vakantie in Zeeland beleven met uw gezin, familie of vrienden.

Op de begane grond vindt u de woonkamer, deze biedt meerdere comfortabele banken en stoelen, televisie, dvd-speler, enkele spelletjes en boeken. Vanuit de woonkamer betreedt u de opkamer, hier bevindt zich een tweepersoonsbed.

De eetkamer biedt u een eethoek voor 12 personen in een authentieke sfeer. In de eetkamer bevindt zich ook de originele bedstee, deze is door haar afmetingen enkel geschikt voor kinderen om in te slapen.

De luxe keuken is uitgerust met een eettafel voor vier personen, zes-pits kookstel, vaatwasser, filter koffiezetapparaat, mixer, broodrooster, oven, combimagnetron, koel/vriescombinatie, sinaasappelpers en waterkoker.

Op de begane grond bevindt zich ook de eerste badkamer, deze is uitgerust met een douche, wastafel en toilet. Op de eerste verdieping bevinden zich nog vijf slaapkamers, waarvan er drie zijn uitgerust met twee éénpersoonsbedden, één met twee stapelbedden en één met een tweepersoonsbed.

Ook de tweede badkamer vindt u op deze verdieping, het heeft een douche en dubbele wasbak. Er is een apart toilet. Tevens zijn er nog twee aparte doucheruimtes. De tweede verdieping, welke vroeger de graanzolder was, is geheel omgebouwd naar een speelzolder. Verder heeft het huis centrale verwarming, een wasmachine, een wasdroger en gratis internet en een kinderbedje. Buiten heeft u een grote, omheinde tuin met onder anderen een picknick tafel, tuinmeubelen, parasol, garage en barbecue. Er is voldoende parkeergelegenheid.

Veelgestelde vragen

Waar boek ik ZE595 – Prachtige12-14 persoons vakantieboerderij in 's-Heerenhoek op Zuid-Beveland?

Je boekt en betaalt bij Heerlijke Huisjes. Daar kies je jullie reisdata en controleer je de volledige prijs en de boekingsvoorwaarden.

Hoeveel mensen kunnen hier verblijven?

De huidige gegevens vermelden ruimte voor 14 personen. Bekijk bij de aanbieder de slaapindeling en eventuele voorwaarden voor jullie groepssamenstelling.

Samen naar 's-Heerenhoek?

Bekijk jullie reisdata en de volledige prijs bij Heerlijke Huisjes.

Bekijk beschikbaarheid ↗

Verder kijken

Meer groepsverblijven van Heerlijke Huisjes ↗

Bekijk alle groepshuizen ↗