Les Deux Alpes · Frankrijk
Appartement Neige et Soleil met cabine - 6-8 personen in Les Deux Alpes
8 personen · Les Deux Alpes, Frankrijk · via Chalet.nl

Samen verblijven in Les Deux Alpes
Voor jullie verblijf in Les Deux Alpes vind je Appartement Neige et Soleil met cabine - 6-8 personen bij Chalet.nl. Hier bekijk je de belangrijkste kenmerken van deze accommodatie en klik je door voor jullie reisdata en de volledige prijs.
Ruimte voor jullie gezelschap
Appartement Neige et Soleil met cabine - 6-8 personen wordt bij Chalet.nl aangeboden voor 8 personen, 3 slaapkamers. Verdeel de slaapkamers vooraf over jullie gezelschap en bekijk bij de aanbieder hoe de bedden zijn opgesteld.
Wat dit verblijf biedt
Huisdieren zijn toegestaan volgens de huidige gegevens. Bekijk het toegestane aantal en eventuele kosten bij de aanbieder.
Verblijven in Les Deux Alpes
Dit verblijf ligt in Les Deux Alpes, Frankrijk. Gebruik Les Deux Alpes als uitgangspunt voor jullie reisplanning en bekijk de precieze ligging bij Chalet.nl. Daar vind je ook de aanvullende informatie over de woning en de omgeving.
Voorzieningen van dit verblijf
- ✓ Huisdieren toegestaan
Beschrijving van Chalet.nl
Résidence Neige et Soleil is een nieuwgebouwde (opening januari 2021) en luxe résidence en bestaat uit 21 appartementen geschikt voor 4 tot 10 personen. Tijdens je verblijf kan je gratis gebruik maken van het wellnesscentrum met o.a. klein zwembad, sauna en hammam. Verder is er een fitnessruimte, een speelkamer een een wasruimte. Tegen betaling zijn er massagebehandelingen mogelijk.
Résidence Neige et Soleil ligt aan de piste. Ook de Champamé sleeplift en de verzamelplaats van de skischool zijn hier vlak bij gelegen. Met deze sleeplift bereik je makkelijk één van de andere liften die je verder het skigebied van Les Deux Alpes inbrengen. Aan het einde van de dag ski je via de groene piste weer terug tot aan de résidence.
Résidence Neige et Soleil ligt aan het begin van het centrum en in de directe omgeving vind je meerdere restaurants en (sport)winkels. Ook gezellige après-ski bars, een apotheek en supermarkten zijn op loopafstand te vinden.
Er is gratis Wi-Fi beschikbaar in de gehele résidence. Alle appartementen hebben een skikluis met skischoendroger en beschikken over een parkeerplaats. Extra parkeerplaatsen kunnen indien beschikbaar ter plaatse gereserveerd worden (niet vooraf te reserveren).
Veelgestelde vragen
Waar boek ik Appartement Neige et Soleil met cabine - 6-8 personen?
Je boekt en betaalt bij Chalet.nl. Daar kies je jullie reisdata en controleer je de volledige prijs en de boekingsvoorwaarden.
Hoeveel mensen kunnen hier verblijven?
De huidige gegevens vermelden ruimte voor 8 personen. Bekijk bij de aanbieder de slaapindeling en eventuele voorwaarden voor jullie groepssamenstelling.
Samen naar Les Deux Alpes?
Bekijk jullie reisdata en de volledige prijs bij Chalet.nl.
Bekijk beschikbaarheid ↗