
Deze 19e-eeuwse boerderij ligt op een perceel van 3 hectare. De groepswoning heeft nog veel authentieke details, zoals de groene luiken, de houten deuren en de balken aan het plafond. In de grote middenruimte kunt u heerlijk zitten rondom het haardvuur. Met 4 slaapkamers en 2 badkamers biedt de woning ruimte aan 18 personen. Deze vakantiewoning ligt vlak bij de Belgische grens en op 2 km afstand van het Limburgse plaatsje Stramproy. In de omgeving kunt u heerlijk wandelen en fietsen. U kunt ook een bezoek brengen aan de oude stadjes Thorn en Maaseik en recreatiegebied de IJzeren Man. Er is een tafeltennistafel en speelgoed voor de kinderen. Katten zijn in deze woning niet toegestaan. Er mag alleen gerookt worden bij de open haard en in de keuken. In de winterse periode dient u rekening te houden met hogere stookkosten. Het huis wordt niet verhuurd aan jongerengroepen. Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten en drinkpartijen in dit huis is verboden.

De zeer comfortabele, geschakelde vakantiehuizen zijn in 2010 gebouwd en liggen aan de rand van het Colenbranderbos. Deze accommodaties worden gekenmerkt door de ruimte en de kwaliteit van de inrichting. Aan elk detail is gedacht en je beschikt over nagenoeg alle hedendaagse apparatuur zoals een afwasmachine, combimagnetron, flatscreen TV, DVD-speler en zelfs gratis draadloos internet. Je hebt de keuze uit een 4-pers. (NL-7797-06, gelijk aan een 6-pers. echter zal één slaapkamer afgesloten worden), een 6-pers. (NL-2657) en een 8-pers. (NL-2659) variant. Voor gezinnen met (jonge) kinderen zijn er op het park kindvriendelijke accommodaties. Het bijzondere hieraan is dat er in de kinderslaapkamer een aparte douche is in de vorm van een olifant of zon met regenwolk. Fantastisch voor de kinderen! Deze types zijn er in een 4-pers. (NL-7797-07) en 6-pers. (NL-2658) variant. Alle vakantiehuizen beschikken over een schuifpui welke naar het zonneterras leidt met comfortabel tuinmeubilair en parasol.

Deze vrijstaande chalets staan verspreid over het park. Ze zijn comfortabel en verzorgd ingericht en beschikken alle over een tuin met terras. Tijdens het seizoen is het terras voorzien van tuinmeubilair. Zo kunt u heerlijk van een zonnige dag of een zwoele zomeravond genieten.

Deze 6-persoons woning met sauna op korte afstand van het centrum van Giethoorn ligt aan het water en heeft een eigen aanlegsteiger met zwemtrapje. Op een zonnige dag lekker afkoelen? Maak dan vanaf jouw eigen aanlegsteiger een plons in het water! De woonkamer met open keuken en grote raampartij zorgt voor een vrijwel rondom uitzicht over het mooie waterlandschap. Op de begane grond is een slaapkamer met aangrenzende badkamer aanwezig. Op de eerste verdieping zijn de overige twee slaapkamers en een extra badkamer. Het park beschikt over meerdere woningen van dit type. De exacte locatie op het park kan daarom verschillen met de getoonde foto's. Ook de inrichting kan afwijken van de foto's, in alle woningen worden in alle gevallen dezelfde kwaliteitsnormen gehanteerd. De woning is van alle gemakken voorzien, zoals Wi-Fi, flat screen TV, centrale en vloerverwarming, vaatwasser en combi oven. Daarnaast zijn er twee parkeerplaatsen bij de woning beschikbaar. Restaurant Bodelaeke by Smink is geopend met een sfeervol restaurant, beschut terras en wedstrijd jeux de boules baan. Speciaal voor de kinderen is een speelstrand met piratenschip geopend. Er is een middels boeienlijn afgebakende kinderzwemstrook tot een diepte van 130 cm. Daarnaast is het park gestart met de verhuur van fietsen en e-bikes. Verder is de vloot met aluminium elektrische sloepen uitgebreid. Het Waterresort is nog in aanbouw. Tijdens de bouwvak liggen de bouwactiviteiten stil. Dit zeer ruim opgezette park in Giethoorn, het ?Venetië van het Noorden?, is gelegen aan de rand van natuurgebied de Weerribben. U kunt er varen, zeilen, vissen, zwemmen, wandelen, fietsen of gewoon heerlijk genieten op uw eigen terras. Uiteraard kunt u er ook voor kiezen om een elektrische sloep of boot bij een verblijf te boeken en voor de deur van uw woning neer te leggen. Op het park mag gevist worden, dit tegen een kleine vergoeding. U kunt vanaf uw eigen aanlegsteiger uw hengel uitgooien en vissen. In natuurgebied Weerribben Wieden kunt u de volgende vissoorten tegenkomen; Bittervoorn, Tiendoornige stekelbaars, Riviergrondel, Ruisvoorn, Blankvoorn, Snoek, Brasem, Baars, Snoekbaars, Kolblei, Pos en Zeelt. Nachtvissen is toegestaan bij uw villa mits er geen geluidsoverlast van is.

Breng uw vakantie door in het uitnodigende kustdorpje Groote Keeten. Dit fantastische vakantiehuis met een Engelse uitstraling is nog geen 500 m van het strand gelegen. De inrichting is eenvoudig, maar geeft een knusse en warme indruk. Het vakantiehuis beschikt over een serre, waar u gezamenlijk kunt genieten. Via de steile trap (zonder trapleuning) in de woonkamer bereikt u de bovenverdieping. In de prijs van het bedlinnen is de opmaak van uw bedden inbegrepen. Niet alleen Groote Keeten is een prachtig dorp, ook Callantsoog in het zuiden en Julianadorp aan Zee in het noorden zijn een bezoek waard.

De verschillende in Volendamse stijl gebouwde woningen (5-pers. NL-1131-01, 6-pers. NL-993 en 7-pers. NL-1131-03) liggen verspreid over het park in geschakelde grachtenpanden. De woningen bevinden zich op de begane grond of eerste etage en zijn compleet, modern en comfortabel ingericht. Sommige woningen beslaan twee of drie etages. De indeling verschilt per woning. U beschikt over een terras of balkon met tuinmeubelen. Een parkeergelegenheid is nabij het object. Alle woningen kijken uit over het Ijsselmeer of de omliggende omgeving. Een prima verblijf om te genieten van al het moois dat deze streek te bieden heeft.

Medio 2018 zijn de moderne en comfortabele appartementen in gebruik genomen op Resort Maastricht. De appartementen liggen rondom het nieuw aangelegde Wilhelmusplein, het centrale deel van het resort, waar tevens het merendeel van de faciliteiten te vinden is. Op en rond het plein vindt u er diverse horecagelegenheden, een supermarkt en een bakkerij. Tevens vindt u hier het nieuw aangelegde, grotendeels overdekte zwembad (verwachte opening juli 2018) en een fijne ligweide. De appartementen liggen verspreid over de diverse gebouwen (maximaal vijf verdiepingen) en zijn bereikbaar via een lift. Uw appartement kan dus op de begane grond of op één van de verdiepingen liggen. Er zijn drie verschillende types appartementen. Zo is er een gelijkvloers 2-pers. appartement met één slaapkamer (NL-10303). Met 50 m2 voor twee personen zeker royaal te noemen. Er is ook een gelijkvloers 4-pers. appartement met twee slaapkamers (NL-10304). Met 70 m2 aan oppervlakte is ook dit appartement ruim. Als laatste is er een 4-pers. appartement met twee slaapkamers, verdeeld over twee verdiepingen (NL-10305). Bij dit type appartement bevinden de slaapkamers en de badkamer zich op de eerste verdieping (gezien vanaf de entree van het appartement). Naast het separate toilet op de entree etage, beschikt u over een tweede toilet in de badkamer. De ruime appartementen zijn comfortabel en luxueus ingericht. De keukens zijn voorzien van luxe inbouwapparatuur, waaronder een Nespresso koffiezetapparaat, afwasmachine en koel/vriescombinatie. Alle bedden zijn van het type 1-pers. boxspring, al dan niet in een 2-pers. opstelling. Elk appartement beschikt over een apart toilet. Alle appartementen beschikken over een terras of balkon met tuinmeubilair. Parkeren kunt u op de centrale parkeerplaats achter het Wilhelmusplein. Een aantal beelden zijn artist impressions. De appartementen zullen zoveel mogelijk worden ingericht zoals op de impressions te zien is. Er kan echter van af worden geweken. De getoonde beelden dienen dus als voorbeeld.

Uitgeest 32 km van Amsterdam: Comfortabel vakantiepark "De Meerparel". Buiten de plaats, 1.2 km van het centrum van Uitgeest, 6 km van zee, direct aan het meer, 6 km van het strand. Voor medegebruik: tafeltennis, kinderspeelplaats. In het complex: receptie, restaurant, fietsen beschikbaar (extra). Beschikbaar: kano, boot (extra). Centrale parkeerplaatsen. Supermarkt 1.5 km, restaurant 200 m, bar, café 750 m, bushalte "Molenweg" 1.4 km, station "Uitgeest" 4 km, zandstrand 6 km, meer (zwemmen) "Zwaansmeer" 1.2 km. Attracties in de buurt: IJmuider Zee- en Havenmuseum 18 km, Het Hollands Kaasmuseum Alkmaar 15 km, De Dorregeester Molen 4 km, Bazaar Beverwijk 8 km. Bekende meren kunnen gemakkelijk worden bereikt: Uitgeestermeer 1 km. Let op: auto noodzakelijk. Baby uitrusting op aanvraag (extra). Privé aanlegsteiger voor een boot (extra) op aanvraag. Autobaan in de buurt. Vliegveld in de buurt 35 km van het huis. De afgebeelde foto is slechts een voorbeeld. Bij deze accommodatie zijn meer vergelijkbare woningen te huur. De woningen kunnen onderling van inrichting verschillen. Wanneer u voor een week of langer een woning boekt op dit park, krijgt u (doordeweekse) 3 uur gratis de beschikking over een elektrische sloep om zelf mee te varen (enkel tussen 1 juni en 1 september, indien beschikbaar). De kosten van een babybedje zijn inclusief de bedlinnen. Bij een verblijf langer dan 2 weken worden extra schoonmaakkosten in rekening gebracht (95 euro p/week), deze dient u ter plaatse te voldoen. Preferentiekosten ? 25,-.

Deze mooie, ruime, rietgedekte villa's zijn sfeervol ingericht en liggen verspreid over het park. Alle villa's beschikken over en tuin met terras en veelal tuinmeubilair. U beschikt over een ligbad en/of douche. Het kan voorkomen dat er in een slaapkamer een stapelbed staat in plaats van twee 1-pers. bedden of een 2-pers. bed. Er is bij de meeste villa's parkeergelegenheid voor twee auto's. Een prima bestemming voor liefhebbers van comfort!

Houthalen- Helchteren 15 km van Genk: Kindvriendelijk, gezellig vakantiepark "Hengelhoef", omgeven door bomen. Buiten de plaats, 10 km van het centrum van Houthalen, direct aan het meer. Voor medegebruik: park, overdekt zwembad. Kinderzwembad, glijbaan, poolhouse met douche en WC, tennisbaan, tafeltennis, basketbal, jeu de boules, kinderspeelplaats. In het complex: receptie, restaurant, bar, bubbelbad, wasserette (extra), fietsverhuur. Openbare parkeerplaatsen. Centrale parkeerplaatsen. Supermarkt, restaurant 100 m. Midgetgolf 50 m. Attracties in de buurt: Themapark Bokrijk 10 km, Fietsen door het water pad 11 km, Koolmijn Andre Dumont 13 km, Stadscentrum Hasselt 20 km, Maasmechelen Village 24 km, Vrijthof Maastricht (NL) 33 km. Wandelgebied Nationaalpark Hoge Kempen. Let op: animatie in het hoogseizoen. Baby uitrusting op aanvraag (extra). De afgebeelde foto is slechts een voorbeeld. Bij deze accommodatie zijn meer vergelijkbare woningen te huur.