De Waal · Nederland
Villa 24 Oosterkolk in De Waal
8 personen · De Waal, Nederland · via Texel.net

Samen verblijven in De Waal
Voor jullie verblijf in De Waal vind je Villa 24 Oosterkolk bij Texel.net. Hier bekijk je de belangrijkste kenmerken van deze accommodatie en klik je door voor jullie reisdata en de volledige prijs.
Ruimte voor jullie gezelschap
Villa 24 Oosterkolk wordt bij Texel.net aangeboden voor 8 personen. De precieze slaapindeling bekijk je bij Texel.net.
Verblijven in De Waal
Dit verblijf ligt in De Waal, Nederland. Gebruik De Waal als uitgangspunt voor jullie reisplanning en bekijk de precieze ligging bij Texel.net. Daar vind je ook de aanvullende informatie over de woning en de omgeving.
Beschrijving van Texel.net
Dit is een absoluut top segment villa met een unieke en smaakvolle inrichting. De riante living van (ruim 66m2) brengt de rust van het Texelse landschap naar binnen. Dankzij de enorme glaspartijen - voorzien van een schuifpui - gaat de woonkamer natuurlijk over in de grote tuin. De living en het terras worden één geheel en je hebt een weids uitzicht op de open Texelse natuur. De royale living over een zithoek met houtkachel, Smart TV en een Sonos muzieksysteem. In de grote open keuken kun je heerlijk samen koken. Er is een eethoek met een grote eettafel voor 8 personen. Keuken met kookeiland is ingericht met diverse inbouwapparatuur zoals een combi oven, stoomoven, koelkast en vriezer en de kookplaat is voorzien van een ingebouwde afzuiging. Op de begane grond is ook een separaat toilet en een bergruimte. In het souterrain bevinden zich twee grote slaapkamers. Elke slaapkamer heeft een badkamer voorzien van een ruime inloopdouche en een badmeubel. In het souterrain bevindt zich ook de wellness ruimte die is voorzien van een 8-persoons sauna met inloopdouche en badmeubel. Het souterrain is ook voorzien van een separaat toilet. Op de eerste verdieping zijn nog twee slaapkamers, beide voorzien van een badkamer en suite met ruime inloopdouche en een badmeubel. Eén van de badkamers is iets groter en daardoor uitgerust met een ligbad. Alle slaapkamers in het huis beschikken over comfortabele box spring bedden waarvan drie 2-persoonsbedden en twee 1-persoonsbedden. Op de overloop bevindt zich een separaat toilet. Deze villa staat op een kavel van zeker 2000m2 inclusief een ruim 400m2 grote waterpartij. De terrassen zijn voorzien van tuinmeubilair en gelegen op het oosten en zuiden, tevens beschikt de villa over een houtgestookte hottub. Het terras grenzend aan de woonkamer is voorzien van een glazen windscherm. Dit zorgt ervoor dat je van de mooiste zonsopkomsten kunt genieten. De tuin loopt over in een ruime waterpartij.
Veelgestelde vragen
Waar boek ik Villa 24 Oosterkolk?
Je boekt en betaalt bij Texel.net. Daar kies je jullie reisdata en controleer je de volledige prijs en de boekingsvoorwaarden.
Hoeveel mensen kunnen hier verblijven?
De huidige gegevens vermelden ruimte voor 8 personen. Bekijk bij de aanbieder de slaapindeling en eventuele voorwaarden voor jullie groepssamenstelling.
Samen naar De Waal?
Bekijk jullie reisdata en de volledige prijs bij Texel.net.
Bekijk beschikbaarheid ↗