groepshuizen.nlEen fijne plek. Voor iedereen.

Dochamps · België

ARD200 – Vakantiehuis met hottub voor 12 personen op panoramacamping in de Ardennen in Dochamps

12 personen · Dochamps, Belgisch-Luxemburg, België · via Heerlijke Huisjes

Foto bij ARD200 – Vakantiehuis met hottub voor 12 personen op panoramacamping in de Ardennen in Dochamps, via Heerlijke Huisjes
Parkoverzicht bij dit verblijf. De woningfoto’s en het exacte woningtype bekijk je bij Heerlijke Huisjes.

Samen verblijven in Dochamps

Voor jullie verblijf in Dochamps vind je ARD200 – Vakantiehuis met hottub voor 12 personen op panoramacamping in de Ardennen bij Heerlijke Huisjes. Hier bekijk je de belangrijkste kenmerken van deze accommodatie en klik je door voor jullie reisdata en de volledige prijs.

Ruimte voor jullie gezelschap

ARD200 – Vakantiehuis met hottub voor 12 personen op panoramacamping in de Ardennen wordt bij Heerlijke Huisjes aangeboden voor 12 personen, 6 slaapkamers en 3 badkamers. Verdeel de slaapkamers vooraf over jullie gezelschap en bekijk bij de aanbieder hoe de bedden zijn opgesteld.

Wat dit verblijf biedt

Een hottub hoort bij de vermelde voorzieningen. Huisdieren zijn toegestaan volgens de huidige gegevens. Bekijk het toegestane aantal en eventuele kosten bij de aanbieder.

Verblijven in Dochamps

Dit verblijf ligt in Dochamps, Belgisch-Luxemburg, België. Gebruik Dochamps als uitgangspunt voor jullie reisplanning en bekijk de precieze ligging bij Heerlijke Huisjes. Daar vind je ook de aanvullende informatie over de woning en de omgeving.

Voorzieningen van dit verblijf

  • ✓ Hottub
  • ✓ Huisdieren toegestaan
Beschrijving van Heerlijke Huisjes

Beleef een onvergetelijke vakantie in ons charmante vakantiehuis, gelegen op een unieke panoramacamping op 500 meter hoogte. Deze camping is tegen een bergwand gebouwd en biedt verschillende terrassen met spectaculaire uitzichten. Vanuit je accommodatie kijk je uit over een schilderachtig dal en uitgestrekte bossen, een uitzicht waar je nooit op uitgekeken raakt. Deze plek is een waar paradijs voor natuurliefhebbers. Op de camping en in de directe omgeving spot je regelmatig wilde dieren, en de rust van de natuur is altijd dichtbij. Ontdek talloze wandel- en fietsroutes die dwars door het groen slingeren, of laat je adrenaline stromen met outdooractiviteiten zoals raften, kanoën, mountainbiken of klimmen tussen de boomtoppen. Ook op de camping zelf is er volop vertier met een openluchtzwembad en diverse sportmogelijkheden. Jong en oud vervelen zich hier geen moment!

Het vakantiehuis biedt de perfecte balans tussen comfort en natuurbeleving. Geniet van gezellige leefruimtes, een ruime eettafel voor lange, sfeervolle maaltijden en de koelte van airconditioning op warme dagen. De tuin is volledig privé en afgescheiden van de camping, ideaal voor wie op zoek is naar rust en privacy. En om het helemaal af te maken: relax in de Noorse pellet gestookte hottub met uitzicht op de natuur, en voel hoe alle stress van je afglijdt. Of je nu komt voor avontuur, ontspanning of quality time met je familie, dit vakantiehuis is de perfecte uitvalsbasis. Er is parkeergelegenheid tegenover het vakantiehuis en een parkeerplek bij de woning. Hier maak je herinneringen die je nog lang zult koesteren.

Veelgestelde vragen

Waar boek ik ARD200 – Vakantiehuis met hottub voor 12 personen op panoramacamping in de Ardennen?

Je boekt en betaalt bij Heerlijke Huisjes. Daar kies je jullie reisdata en controleer je de volledige prijs en de boekingsvoorwaarden.

Hoeveel mensen kunnen hier verblijven?

De huidige gegevens vermelden ruimte voor 12 personen. Bekijk bij de aanbieder de slaapindeling en eventuele voorwaarden voor jullie groepssamenstelling.

Samen naar Dochamps?

Bekijk jullie reisdata en de volledige prijs bij Heerlijke Huisjes.

Bekijk beschikbaarheid ↗

Verder kijken

Meer groepsverblijven van Heerlijke Huisjes ↗

Bekijk alle groepshuizen ↗